Bez hypotéky být nechci


Byla jsem opravdu hodně ráda, když mi všichni řekli, že mám velikou šanci, abych získala hypotéku. Řeknu vám, že jsem o hypotéce opravdu už hodně dlouho přemýšlela a snila jsem o tom. Chtěla jsem, abych konečně už měla hypotéku. Když jsem měla ještě bývalého partnera, tak nám hypotéku bohužel nedali. Nevěděla jsem proč. Nevěděla jsem to do té doby, než jsem se potom po půl roce dozvěděla, že můj partner je v insolvenci. Byla jsem v šoku, protože ještě jsme si říkali, že před sebou nebudeme nic tajit, a to ani po zdravotní stránce anebo také po finanční stránce. Tohle jsem si samozřejmě vzala k srdci a také jsem partnerovi řekla, že trpím epilepsií.

Kdo by nechtěl hypotéku?

Chtěla jsem, aby všechno věděl, jenomže on mi asi neřekl nic. Vůbec mi neřekl, že je v insolvenci, byla jsem naštvaná. Takže samozřejmě, že jsem se s ním rozešla, protože jsem chtěla získat hypotéku. A s ním by to jednoduše nešlo. On mi potom řekl, že dluží šest a půl milionu korun. Takováto suma! Tohle se absolutně nedá splatit snad za celý život, tedy alespoň ne já. A navíc, kdyby nám dali hypotéku, tak potom bychom dohromady třeba dlužili deset milionů korun. Tak tohle tedy v žádným případě. Byla jsem ráda, že kamarádka mi potom doporučila nejlevnější americkou hypotéku. Nejlevnější americká hypotéka je ideální pro mě. Na internetu jsem se také dozvěděla více informací o tom, co je to nejlevnější americká hypotéka a kde ji sehnat.

Ukázkový plánek nového domu.

Protože potom, když jsem měla nového partnera a byli jsme spolu už pět let, tak jsme si řekli, že bychom také mohli uvažovat o nejlevnější americké hypotéce. Podle mého názoru je tohle všechno prima, protože nejlevnější americká hypotéka je kvalitní. Můžete si ji vzít kdykoliv. Samozřejmě, že také se musíte prokázat tím, že to budete splácet. A nesmíte být zadlužení anebo nesmíte být v insolvenci stejně tak jako můj partner. Nevím, jak je na tom teď, protože už jsem ho deset let neviděla, ale doufám, že už má třeba všechno splacené a třeba dokonce už žije krásný život a má také hypotéku se svou novou partnerkou.