Moderní počítače

Vždycky jsem si říkala, co by se stalo, kdyby třeba vůbec nebyly počítače a nikdo je nevynalezl. Protože podle mého názoru jsou lidé, kteří jsou tak moc rozmazlení, že si bez počítači nedokážou představit ani život. Abych pravdu řekla, tak já samozřejmě také ne, protože mám práci a také brigádu, a ještě chodím do školy, kde používám velice často počítač anebo tablet anebo také notebook. A abych se přiznala, možná jsem na tom trošku závislá. Ale v dnešní době je asi skoro každý závislý na moderní technice. Nebo zkoušeli jste si dávat někdy na mobil anebo na počítač takový ten počítač času, který vám potom ukáže, kolik jste za ten den strávili hodin na počítači nebo i na mobilním telefonu?

Na mobilu jsem dost času.

Já tohle mám, protože mě to dost zajímalo, jak si na tom stojím já. A věřte mi nebo ne, ale je toho opravdu hodně. Zjistila jsem, že na mobilním telefonu za týden strávím více jak dvacet pět hodin! A toto zjištění mě docela šokovalo a překvapilo, protože je to přece více než jeden den, takže jsem si řekla, že se musím krotit, nebo mě tohle fakt asi přivede už do blázince.

Mám moderní počítač.

Oproti tomu notebook nebo počítač, tak je to něco jiného, protože tam totiž pracuji a také se ještě pečlivě učím. Musím také brát v úvahu to, že je vlastně nová doba, že je to vlastně taková digitální doba, kde jsou počítače úplně všude. A taky si vzpomínám na ty časy, kdy počítače ještě vůbec nebyly rozšířené. A kdy my jsme doma ještě taky neměli vůbec žádný počítač. A musím říct, že tehdy mi ani tak moc nechyběl. Nyní, jak jsem zvyklá na počítač, tak by mi nyní opravdu dost chyběl. je to jako můj kamarád. A samozřejmě to berte s rezervou. Řeknu vám, že to byla docela škoda, protože dříve jsme sice také měli jinou zábavu, ale v dnešní době si děti nejvíce hrají s počítačem. Ale komu by to vadilo? Mě jistě ne.