Pěkná mříž

Vždycky jsem měla ráda design. A byla jsem taková designová duše, protože jsem vždycky moc ráda něco vyráběla. A proto už jako malé dítě se moc ráda chodila do kroužku keramiky, kam jsem také chodila se svými mladšími bratry. Do kroužku keramiky nás přihlásila moje máma, protože když moje máma byla malá, tak také chodila na gymnastiku a také na keramiku. Takže asi tento umělecký smysl máme v rodině. Také jsem si říkala, že když bych vyšla základní školu, že bych šel na nějakou uměleckou školu. A v tomhle duchu chtěl pokračovat i jeden můj mladší bratr.

Mříže slouží na mnoho věcí.

Takže jsme si řekli, že bychom šli třeba spolu na uměleckou školu, že by to bylo prima. Já bych sice už byla ve třetím ročníku, zatímco mladší bratr by nastupoval do prvního ročníku střední umělecké školy, ale nevadí. Nakonec to dopadlo tak, že já jsem bohužel školu nedodělala, ale můj bratr ano, takže jsem na něj vyla velmi pyšná. A nakonec můj bratr se stal uměleckým kovářem. Ani nemusím říkat, jak je to výhodné, protože já mám alespoň svou zahradu s přítelem tak krásně udělanou a navrženou, že z toho až přechází zrak. Můj bratr mi udělal krásnou kovanou mříž, protože já sama už jsem potřebovala dvě kované mříže na to, když jsem si zasela hrášek, aby se hrášek mohl po něčem plazit.

Mříže jsou honosné.

A věřte mi nebo ne, ale taková kovaná designová mříž, dělaná na zakázku mým bratrem, tak to vypadá velice elegantně a těší mě to. A je to taková zajímavá kovaná mříž, kterou vám také mohu doporučit. A pokud si necháte udělat něco na zakázku s vlastním designem, tak uděláte dvojnásobnou radost sobě, protože to vlastně bude navrženo vámi a budete mít takovou unikátní věc. A to nebude mít jenom tak někdo. A více informací se dozvíte na webové stránce artsmith.cz, kde je více věcí o těchto krásných kovaných mříží Artsmith.cz a dalších podobných věcech.