Populární lidé


Je opravdu hodně lidí, kteří by si třeba také někdy přáli to, aby si vyměnili pohlaví. Aby žena byla muž a muž, aby byl ženou. Myslíte si, že je to prima, že by se vám to líbilo? Já si myslím, že ano. Proto jsem si také řekla, že by nebylo od věci, třeba kdybych se podívala na nějaký film, kde žena se stane mužem a kde muž se stane ženou. A věřte mi, že dva takové filmy jsem našla. Bylo to opravdu perfektní. Myslím si, že hodně lidí také už tento film vidělo, protože jsem se dozvěděla, že už na tento film byly opravdu skvělé recenze a byly opravdu hodně pozitivní. A právě také díky těmto recenzím jsem si tento film vybrala, abych se na něj podívala.

Každá žena se chce cítit příjemně.

Podle mého názoru neudÄ›láte chybu, když se také na to také podíváte, protože takhle alespoň budete vidÄ›t a vÄ›dÄ›t, jak by to dopadlo, kdyby muž byl ženou a kdyby žena se zmÄ›nila na muže. Abych se ale pÅ™iznala, tak na druhou stranu jsem si Å™ekla, že bych asi nechtÄ›la být muž, a to možná ani ne na jeden den. A to musí být úplnÄ› hrozné. Vemte si, že tÅ™eba nÄ›kdo zaváhá, pÅ™ijde a z niÄeho nic vám tÅ™eba jednu vrazí. Jen proto, že jste muž! A tohle prý pánové normálnÄ› dÄ›lají, zatímco my ženy se zase stále jenom pokoušíme a s každým se hádáme.

Už se těším na velikou svatbu.

Tak jsem si řekla, že raději budu taková, jaká jsem se narodila. A protože jsem se narodila žena, tak budu také ženou a to doufám nadosmrti. I když v dnešní době je moderní, když žena se nechá chirurgicky přeoperovat na muže, a když se chirurgicky muž nechá přeoperovat na ženu. Co si o tomhle vůbec myslíte? Myslíte si, že tohle je normální? Já chápu, že třeba někdo se opravdu nenarodil v cizím těle, ale abych si takhle hyzdila tělo jenom kvůli tomu, abych byla populární? Někdo to dělat totiž jenom tak, aby byl zvědavý a aby byl zajímavý. A to je potom velmi špatné. Samozřejmě, když je to z nějakého zdravotního nebo psychického hlediska, tak je to úplně normální a proti tomu to vůbec nic nemám.