Problémy při sexu

Vždy a naprosto u všeho se někdy za určitou dobu stane to, že se vyskytne problém, který je pak třeba řešit. Výjimka není ani sex, protože většina párů někdy zažije v sexu problém, nebo problém, který se týká sexuálního života. Ty problémy mohou mít různý zásah, mohou se všechny týkat něčeho jiného, ale mohou být také velmi podobné jako ty, co řeší ostatní lidé ve vztahu, a to ani ve vztahu být nemusí, to všichni víme. Mít sex může každý, kdo na to má věk, a to nemusí být ve vztahu. I takové pohlavní styky probíhají, to ví každý, takže i lidé, co spolu nejsou ve vztahu mají samozřejmě nějaké problémy v sexu.

sex

Kdo nikdy neměl problém jako by nebyl. Je to tedy naprosto normální a přirozené a to, že má někdo nějaký problém, který se týká pohlavního života není nic špatného a dá se to pochopit. Nebuďte tedy zahanbeni a nebojte se to řešit, protože pokud už s někým spíte a máte s ním sex, tak byste se neměli bát s ním cokoliv řešit, protože sex je dost choulostivá věc a pokud vás už zná takhle, tak by problém v komunikaci být neměl. Problémy se sexem by se totiž měly řešit, a to nejlépe hned, když nastanou. Lidé se totiž bojí to říct hned, a tak je to trápí dost dlouho a pak už je to pro ně akorát horší a horší to řešit, protože přeci pro ně je mnohem horší to řešit později než dříve, proto právě radíme to řešit hned. Uleví s vám, vám bude dobře a ten druhý bude vědět, jak na tom je, proto to bude fér i vůči němu.

sex

Velmi častým problémem je právě neschopnost toho druhého, jak to nazývají velmi často lidé. Ona to ale neschopnost není. To, že má muž problém s ejakulací je naprosto normální, stejně tak jako když má žena jakýkoliv problém, třeba že ji to bolí. Je ale třeba to řešit. Oddálení ejakulace je taky možné pomocí různých prášků nebo bylinek, takže je jen třeba to společně řešit a nebát se toho. Zkuste třeba přerušovanou soulož a snažte s trénovat celkově tu výdrž.