Chemie do vašeho bazénu


Je to už opravdu hodně dlouho, když jsme se s partnerem rozhodli, že si pořídíme bazén. Je to asi před pěti lety a musím říct, že mě opravdu hodně těší, že partner i naše děti se o náš bazén opravdu hodně starají. Myslela jsem si, že děti nebudou mít třeba vůbec zájem o to, aby také pečovaly o bazén, ale my jsme si to všechno pěkně roztřídili. Dokonce i děti, které jsou v sedmiletá dvojčata, tak se také starají o bazén. Máme to roztříděné přesně všechno podle dnů. Jeden den se o bazén stará partner, druhý den se o bazén starám já a třetí den se o bazén starají naše dvojčata.

Bez čisté bazénové vody se neobejdu.

Takže vlastně každý den má náš bazén nějakou péči a to znamená, že snad ani není možnost, aby tam byly nějaké listy nebo další nepořádek anebo aby voda byla zkažená. Samozřejmě, že o chlorové tablety anebo dezinfekce či chemii se staral partner. Tablety do bazénu 5 v 1 máme už opravdu hodně dlouho. Kupujeme je každý rok. Zkuste se podívat na tablety do bazénu na jedny webové stránky chlorito.cz, kde jsou nejenom tablety 5 v 1, ale také další multi tablety anebo další chemie do bazénu. My jsme tam také koupili takové síťky pro děti. Na ty právě chytají různé nečistoty z povrchu bazénu. Z povrchu vody a také potom máme bazénový vysavač.

Každé dítě miluje bazénové hrátky.

A tohle mám zase na starost já a někdy partner. Jednoduše ten, kdo není v práci a je doma. Bazénový vysavač slouží k tomu, že se přefiltruje voda úplně na dně bazénu, tam je většinou písek nebo drobné kamínky. Které jednoduše neplavou bohužel nahoru a nejdou síťkou vytáhnout. Tablety do bazénu 5 v 1 doporučuji opravdu každému, kdo má bazén a kdo má opravdu zájem o to, aby voda v bazénu byla čistá a také zdravotně nezávadná. Nemám ráda, když se musím koupat v nějaké špinavé zakalené vodě. Pokud bych chtěla, tak půjdu někam na rybník anebo k někomu, kdo se nestará o bazén. Takže jsem ráda, že existuje chemie do bazénu. Jako například tablety 5 v 1.