Šaty z výprodeje jsou nejlepší


Svojí kamarádce jsem vždycky říkala, že mám strašně ráda prostě plesové šaty a taky rozhodně svoji kamarádku vždycky vytáhnu na ples, protože já jsem opravdu taková plesová žena, která prostě strašně ráda chodí na plesy. A nejenom to, vlastně díky plesům opravdu ze sebe můžu udělat dokonalou princeznu, protože je fajn být dokonalou princeznou. Pak jsem najednou úplně jiná než běžně ve svém životě. Moje kamarádka zase na druhou stranu na to ale vůbec není. Plesy jí nic neříkají, ale věřte mi, že vždycky svoji kamarádku přesvědčím o tom, aby se hezky nachystala, aby se hezky namalovala, a aby si nachystala pěkné šaty.

Žena

Popravdě vám můžu říct, že pokaždé, když jdeme na ples, tak jdeme spolu do obchodu, protože jí vždycky řeknu, že musíme prostě se jít podívat na nějaké plesové šaty z výprodeje. Já samozřejmě strašně ráda chodím do salonu, kde jsou výprodeje, protože já mám strašně ráda šaty z výprodeje, a takový výprodej plesových šatů vám popravdě můžu říct, že jsem s nimi hrozně spokojená, protože opravdu ta jejich cena je mnohem levnější. A rozhodně si myslím, že není potřeba ani utrácet za šaty, které opravdu jsou drahé a není na nich žádná akce, žádná sleva. Myslím si, že opravdu šaty nejsou o ceně, šaty jsou o tom, jaké se vám líbí.

Žena

Ale já prostě jdu vždycky potom výprodeji, protože si myslím, že ty šaty ve výprodeji jsou také velice pěkné, mají svoji kvalitu. Pěkně mi sedí a já opravdu každý rok chodím s kamarádkou do salonu, protože vždycky ji vytáhnu a sdělím jí, kde je ples, a ona musí jít se mnou. A opravdu si jdeme koupit šaty, protože myslím si, že rozhodně je vždycky na ples lepší jít v jiných šatech než pořád v těch stejných. Takže opravdu vždycky si spolu uděláme takový krásný den a vždycky vyrazíme a nakupovat ty krásné šaty, protože jakmile si ty šaty koupíme, tak pak už nás jenom čeká ten ples. A opravdu vám můžu říct, že najednou se změníme a jsme, jak kdybychom byli nějaké pohádkové bytosti.