Klidný život

Jsem opravdu veliká milovnice kávy a opravdu asi nikomu nepřijde divné, že když mám tak moc ráda kávu, že někdy piji šest anebo i sedm šálku denně. Mnoho lidí mi říká, že je to až moc. Sice já chápu, že sedm nebo osm šálku denně kávy je opravdu hodně. Ale zase já mám takovou tu výhodu, že já vůbec nesladím, takže v sobě tolik cukru nemám, jako když někdo pije dost kávy, a přitom také sladí. A když si dělám kávu anebo čaj, tak jsem ráda, že mi k tomu vůbec nechutná žádný cukr. A do kávy si nedávám ani mléko, s mlékem si to nechutná. A navíc mám ráda silnou černou kávu.

Chci klid a pohodu.

Ani nemám ráda kapučíno nebo různé presso, ale pořádného černého turka. A to ve vysoké skleničce, kdy to vypadá lépe. Každý si prostě takový životní styl, který uzná sám za vhodné Ale přiznám se, že si také někdy pochutná na skvělém alkoholickém koktejlů. Ale vždycky jenom v těch letních měsících. Chápu, že zdravý životní styl má být o něčem jiném, že se nemá pít alkohol. Sice tohle chápu a je mi jasné, že tohle v tomto mi dáte za pravdu i vy. Jenomže čas od času si dát s přáteli na zahradě při horkém dni ovocný alkoholický koktejl, jako například cosmopolitan, tak to absolutně ničemu neuškodí.

Žijte dobře.

A i kdybyste žili opravdu perfektní zdravý životní styl, tak taková kapička sladkého alkoholu, jako sladká tečka na konec, tak to nikomu nikdy neublíží. Opravdu se nebojte, že se z vás ihned stane nějaký alkoholik. Vážně jsou lidé, kteří pijí denně. Tohle je opravdu špatný zdravotní styl a je to také špatný příklad pro jejich děti anebo celkově pro okolí. Ale pokud si dáte někde rekreačně skleničku tak se opravdu nemusíte bát, že váš zdravotní životní styl nějak dostane špatný spád. I když zdraví máme jedno jedno a musíme o něj pečovat. Je ale mnoho věcí, co dělat, aby nám bylo dobře. Životní styl nás vlastně ukazuje, jací jsme.