Muži dokáží být otravní

Říká se, že ženy umí být pěkně otravné. Něco takového se ale dá říct i o mužích. Myslíte si, že muži nejsou nebo dokonce že neumí být otravní? Rozhodně být otravní umí, a to i když by to do nich člověk neřekl. Někdy je to dokonce tak, že je muž otravnější než žena. Je jasné, že žena to s takovým mužem rozhodně nebude mít jednoduché a to zejména, pokud je daný muž například o polovinu těžší, než je daná žena. Jak muži, tak i ženy jsou kolikrát otravní schválně, aby například toho druhého naštvali nebo jen proto, že jim dělá radost, když toho druhého mohou provokovat. Je ale dobré vědět, kde jsou hranice, protože pokud se stane, že budou hranice překročeny, nemuselo by to dopadnout úplně dobře, což si mnoho lidí neuvědomuje.

smějící se muž

Je opravdu dobré stanovit si hranice, aby to nedošlo tak daleko, že například druhému člověku ublížíte a to tím, že jste udělali něco, co jste dělat neměli. Ublížit můžete člověku zejména fyzicky, a to například tak, že mu omylem něco zlomíte nebo mu způsobíte jakoukoliv jinou bolest. Rozhodně si nemyslete, že jsou otravné jen ženy. Muži něco takového umí také, a to velice dobře. Někdy to opravdu není jednoduché, a to i když se to na první pohled vůbec nemusí zdát. Muži umějí být někdy horší, než malé děti a s něčím takovým budou ženy určitě souhlasit.

barevní muži

Je jasné, že muži mnohdy celou řadu věcí myslí ze srandy, ale člověk se nad tím mnohdy pozastaví a chvíli nebude chápat, jak je něco takového možné, protože by čekal, že daný muž už z mnohých věcí vyrostl. Obecně se tvrdí, že mužům vše trvá mnohem déle než ženám, a to i co se týká dospívání. Někdy se může stát, že i když je muži už třicet let, rozhodně se na svůj věk nechová. Na něco takového může mít vliv mnoho věcí. Je skutečně důležité stanovit si hranice. Jedině tak nedojde k tomu, že by došlo k úrazu, který by mohl mít vážné následky.