Moje motorka

Vzpomínám si, jak jsem vždycky toužila po tom, abych měla doma motorku. Věřte mi nebo ne, ale každému, komu jsem řekla, že bych si přála mít motorku, taky každý mi to rozmlouval. A to hlavně z toho důvodu, že prý motorka je nebezpečná. A já sice chápu, že je opravdu hodně úrazů anebo smrtelných zranění na motorce, ale to přeci neznamená, že se tohle musí stát i mně. Já předpokládám, že kdybych já měla motorku, tak bych jezdila opravdu bezpečně a podle předpisu. Protože já totiž vážně nemám ráda to, když někdo jezdí opravdu škaredě a nedává si pozor.

Máte rádi jízdu na motorce?

Já mám už řidičský průkaz na automobil skupiny B, takže by mě opravdu hodně zajímalo, jaké by to bylo, kdybych měla už motorku. Podle mého názoru by bylo opravdu perfektní, kdyby si každý pořádně uvědomil to, že řízení motorky je úplně něco jiného než třeba například řídit automobil. Mě by tohle opravdu hodně bavilo. Navíc opravdu nemám zájem o to, že bych jezdila na motorce jako blázen a třeba rychlostí sto padesát kilometrů v hodině v hodině. A tohle by mě ani nalákalo. Navíc mně se moc líbí takové motorky, které jsou spíše robustní a je to spíše na relaxační projížďky, než abych se závodně na tom honila.

Mám ráda motorky.

Pokud i vy máte rádi motorky, tak samozřejmě vybírejte vždycky pečlivě a s rozmyslem. A pokud máte rádi adrenalin? tak je to skvělé, protože motorka je na zážitky opravdu jako dělaná. Já sama adrenalin miluji, takže jsem ráda, že právě na motorce jde dělat opravdu všechno. Už mám dokonce motorku také vybranou, už stačí si ji jenom koupit. A věděli jste, že si také můžete motorku pronajmout a jezdit na nějakém pronajatém okruhu? To je kvůli tomu, abyste měli bezpečnější jízdu a měli všechno v pořádku. A jak jste na tom vy s motorkou? Zkoušeli jste to někdy? Můj dědeček měl také krásnou jawu, se kterou cestoval úplně po celé naší České republice. Opravdu mě to bavilo a ráda na to vzpomínám.