Auto m baví

Vždycky jsem si říkala, že mít automobil je opravdu paráda. Nikdy jsem si nedokázala představit život, že bych potom neměla automobil, proto jsem se na něj vždycky těšila. Těšila jsem se na to, že budu se svým přítelem a také se svými dětmi jezdit někam na výlety automobilem. A vůbec mě nebavilo jezdit už se svými sourozenci, kterým jsem vždycky říkala, že potřebuji autem jet tam a tam, aby mě tam odvezli. Už mi to bylo docela trapné, takže jsem si řekla, že i když mi je více už je dvacet let, tak si udělám řidičský průkaz. Řidičský průkaz si přece člověk může dělat opravdu kdykoliv se mu zachce a nemusí to být přesně jenom v ten okamžik, kdy mu je osmnáct let.

Řídit auto mě baví.

A mě také velice těší, že se mi tohle podařilo. Takže jsem nakonec své kamarádce řekla, že by bylo opravdu ideální, kdyby mě naučila také řídit automobil, protože moje kamarádka měla už čtyři roky řidičský průkaz, takže samozřejmě měla také veliké zkušenosti s řízením auta a také se vyznala skvěle ve značkách. Tak je mi kamarádka pomohla s tím, že mě naučila nějaké odpovědi na otázky, které by mě čekaly při závěrečných zkouškách v autoškole.

Auto je moje oblíbené.

Je to zajímavé a baví mě to, proto jsem také byla velice vděčná, když kamarádka mi vyhověla. A také mi pomohla s tím, že mi potom pomáhala s autoškolou a učila mě řídit a také vše kolem, co se týká automobilu. Moje kamarádka mě naučila skvělé řídit, a to asi během tří až čtyř dnů. Nyní opravdu skvěla umím řídit automobil, takže už se těším, až si pořídím své vlastní auto, abych ho mohla řídit. A nechci vůbec nějaké obyčejné škaredé auto, ale už chci nějaké pěkné a moderní, protože sice peníze na něj mám, a protože na automobilu si dávám velice hodně záležet. A jaké auto máte nejraději vy? Někomu dokonce stačí úplně obyčejné auto, někdo chce zase nějaké luxusní auto, aby se mohl předvádět.