Skvělý počítač

Informační technologie je tady hlavně pro vědce, ale také samozřejmě pro celou širokou společnost. Protože si ale také vzpomínám na ty časy a doby, kdy informační technologie byla tak populární, že opravdu každý člověk chtěl něco umět na informační technologie a chtěl mít doma něco, na čem by mohl pracovat, například počítač. Já jsem počítač měla poprvé, když mi bylo asi šestnáct let. Protože já jsem se narodila v té době, kdy ještě počítače nebyly vůbec tak rozšířené, a tak klasicky normální, jako jsou dnes, takže mě velice trápilo to, že všichni okolo mě měli počítač. A já jediná ne.

Počítače mám ráda.

Jenomže později, když rodiče už nešetřili některé peníze navíc, tak pořídili počítač. A počítač to úplně zbrusu nový. A nejlepší na tom bylo, že jsem neměla vůbec žádný zastaralý model, ale opravdu kvalitní počítač, který mi opravdu mohl každý závidět. A byl jsem toho byla také velice nadšená, takže jsem potom ihned utíkala za svou nejlepší kamarádkou, abych jí ukázala svůj nový počítač. Moje kamarádka také z toho byla velice nadšená, takže jsme si s kamarádkou sedly k počítači a dívaly jsme se, jak nás to opravdu hodně baví a hrály jsme tam různé počítačové hry. Hrály jsme tam také Maria.

IT je důležitá.

Anebo také hru tanky, jak dříve byla na videohrách. Později jsem se také musela naučit více o informačních technologii, protože na střední škole jsme měli informatiku a také vědomosti o informační technologií. A přiznávám, nebylo to úplně jednoduché, ale později jsem se to naučila a musím uznat, že informační technologie je opravdu zábavná a že mnoho lidí také baví. A já sama jsem byla velice překvapená, že informační technologie je docela lehká a není tak obtížná, jak mi moje rodiče říkali. A jak jste na tom vy? Také máte rádi počítače a další techniku nebo jste takoví, že raději trávíte volný čas jinak?