Muži umí být i milí a pozorní

Člověk může mít někdy pocit, že muž, kterého znají, neumí být jiný, než jen protivný. I takoví muži ale umí být i milí a pozorní, jen něco takového nedávají najevo a nechávají si něco takového pro sebe. Je mnoho párů, které jsou už několik let v manželství a je to mezi nimi takové, že se společně ani nebaví a každý žije v jiném pokoji ne-li v jiném patře domu. Člověk si kolik říká, proč spolu daní lidé jsou a jestli se jim to vůbec vyplatí.

fialové kytky

To, že spolu dva lidé, kteří spolu ani nekomunikují, jsou, je například proto, že nechtějí řešit rozvod a raději spolu budou žít i když odděleně. Pokud by se stalo, že by se rozvedli, je možné, že by se o sebe muž nedokázal postarat, protože kromě toho, že umí jen být na své okolí naštvaný, může mít člověk pocit že neumí nic jiného.

I takový člověk ale umí procitnout a být najednou milý a pozorný. Pokud se stane, že se žena dostane do nemocnice, budou jí pravidelně navštěvovat s kyticí květin a budou se jí ptát na její zdravotní stav. Najednou bude mít člověk pocit, že je to někdo úplně jiný, než člověk, se kterým žijí. Jakmile se ale žena dostane z nemocnice domů, zase to bude tak, jako dříve. Opět to bude o tom, že každý bude ve svém pokoji nebo každý bude ve svém patře.

hezké kytky

Něco takového je rozhodně zvláštní, ale najdete mnoho lidí, kteří si zvykli na to spolu tímto způsobem žít. Člověk si dnes zvykne na mnoho věcí a to i na takový způsob života. Je jasné, že člověk v takovém vztahu nemůže být šťastný, ale je pochopitelné, že pokud jsou oba už staří, že nebudou chtít řešit rozvod a poté si hledat bydlení, kde mohou dožít svůj život.

Určitě by bylo mnohem lepší, pokud by spolu fungovali jako dva partneři a to zcela bez problémů, ale ne všude to tak je. Někde to může být opravdu složité a to kvůli chování daného muže. Žena, která s takovým mužem žije, musí být rozhodně psychicky odolná, protože něco takového určitě nebude jen tak.