Tvořivá tvorba


Já jsem opravdu hodně manuálně kreativní, baví mě stále něco vyrábět a také něco tvořit. Už jako malá holka jsem prý jako sedmileté dítě moc ráda vyšívala, a dokonce jsem také pletla. Ani jsem tomu nemohla uvěřit. Já si sice něco pamatuji, že jako malé dítě jsem byla opravdu hodně kreativní, ale netušila jsem, že v sedmi letech jsem už normálně uměla plést, vyšívat? Skvělé! Myslíte si, že tohle sedmileté dítě normálně zvládne? Já jsem asi už byla normálně kreativní od narození, proto jsem také potom chtěla pracovat nejlépe s něčím, s čím se dá dělat něco kreativního, jako například třeba i sušené květiny. Znáte třeba Florservice?

Sušené květiny jsou kreativní.

Zkuste se podívat na webové stránky florservice.cz, kde najdete například stabilizované květiny. Víte, co to znamená? Stabilizované květiny jednoduše jsou, že vám neuvadnou. Něco podobného, jako sušené kvítí. A pokud vám tohle nestačí, pokud nejste spokojeni s mou odpovědí, tak se zkuste podívat na zmíněné webové stránky, kde se dozvíte, co je florservis a co všechno florservice nabízí? A také se dozvíte, jak vypadá stabilizovaná květina. Já jsem právě chtěla dělat také nějaké věnce, kam bych právě dávala různé květiny, a to včetně stabilizovaných květin.

Já mám velmi kreativního ducha.

Tohle mě opravdu moc baví, také jsem kdysi dělala babičce na hroby krásné dekorativní kytice a věnce, jenomže mě to přišlo opravdu hodně smutné, takže jsem začala dělat ozdoby, třeba jarní ozdoby, velikonoční, zimní, podzimní, vánoční ozdoby. Tohle je úplně jedno. Vyráběla jsem vlastně cokoliv. Na tomto webu, který jsem vám zmínila, tak nakupuji velice často. Kupuji tam stabilizované květiny i další květiny anebo další doplňky, jako třeba mech kůru a podobně nebo slámu. Jednoduše všechno, s čím se dá něco dělat. A co je hodně kreativní. Přeci se říká, že kreativitě se meze nekladou a na tomhle já si dávám vždy záležet. A jak jste na tom vy? Máte tvořivého ducha?