Ženy a vztah k dětem

Pokud mají ženy něco, co muži mnohdy nemívají, pak je to opravdu dobrý vztah k dětem. Jen málo mužů má takový vztah k dětem, jako mají ženy. Právě to je mnohdy ten důvod, proč ženy o děti tolik stojí. Muži na děti příliš nespěchají, ale ženy mnohdy ano a čím dříve je budou mít, tím větší radost z toho budou mít.

U žen je to tak, že mnohdy chtějí mít své první dítě okolo 25 – 30 let věku. Muži chtějí mít první dítě až v době, kdy jim je okolo 30 – 35 let. Někdy dokonce i později.

žena s dítětem

Určitě jsou i muži, kteří by chtěli dítě dříve, ale těch je jen velmi málo. Někdy je to tak, že žena musí muže přesvědčovat, aby si společně udělali alespoň jedno dítě. Někdy to nemusí být vůbec jednoduché a to zejména, pokud se muži do dítěte příliš nechce, protože se zatím necítí na to, aby byl tátou. Kolikrát ale na konec nelitují, že se nechali přesvědčit a o dítě se se ženou pokusili.

Je jasné, že jakmile do vztahu přijde dítě, bude to najednou úplně jiné. Jiné v tom smyslu, že už budete tři. Bude to jiné a je potřeba s tím počítat. Jsou tací, kteří říkají, že díky dítěti je to v jejich vztahu daleko lepší, než to bylo. Může se stát, že díky tomu, že se vám narodí dítě, bude váš vztah také daleko lepší, než byl. Něco takového se skutečně stává a stát se to může i u vás.

sedící dítě

Dítě určitě změní nejen matku, ale i otce. Určitě ne k horšímu, takže se nemusíte bát. Opravdu nemějte obavy o to, že by se váš život zhoršil tím, že budete mít děti. Rozhodně to tak nebude. Najednou poznáte, že život s dětmi je mnohem lepší, než život bez nich. Natolik si na něco takového zvyknete, že už si poté nedokážete ani představit, jaké by to bez nich bylo.

Ženy děti opravdu milují a uděláte jim radost, pokud se společně o vaše vlastí dítě pokusíte. Uvidíte, že na konec zjistíte, že to nebyl tak špatný nápad. Je sice pravda, že vás mohou potkat a to zejména ze začátku, bezesné noci, ale na konec uvidíte, že to opravdu stálo za to.