Zhubněte s telefonem


Už teď se bojíte že budete muset v létě nosit krátká trička a kraťasy? Stydíte se chodit na koupaliště abyste se nemuseli ukazovat v plavkách? Daleko více mindráků ze své postavy mají ženy, ale ani muži nejsou zrovna pyšní na svou nadváhu. Pokud je to i váš problém a už roky se trápíte s kily navíc, můžete se jich zbavit jednou provždy. Nebude to sice hned ani zadarmo, ale stojí to za to.

fitness muž

Mnoho lidí pokus o zhubnutí vzdalo víckrát, protože jakmile nevidí výsledky hned, přestanou se snažit. Je dobré si vytyčit reálné cíle, a nezkoumat svoje tělo každý den. Základem je pravidelný pohyb a pestrá vyvážená strava. Pokud se v hubnutí nevyznáte, je dobré oslovit trenéra, který vám poradí jak s pohybem, tak s jídelníčkem. Když se do toho obujete teď, v létě se nebudete muset tolik stydět. Než začne léto, máte ještě pár týdnů k dobru. A i když nezhubnete desítky kil do letošní koupací sezony, určitě zhubnete alespoň něco s hrdostí můžete pokračovat dál. Uvidíte že si vaše okolí všimne že jste už začali něco dělat.

S hubnutím vám pomůže telefon
Sportovní pomůcky pro iPhone 6 Plus Ipouzdro
vám mohou pomoct s hubnutím. Pořiďte si například pouzdro na ruku, a k tomu i bezdrátová sluchátka. Telefon vám bude měřit tep, spálené kalorie a třeba uběhnutou trasu. To vám pomůže abyste měli přehled o tom kolik pohybu je pro vás dostačující.

telefon iphone

Pokud se rozhodnete vyměnit iPhone 6 Plus za novější model, nezapomeňte si pořídit chytré hodinky, které vám budou počítat do spálených kalorií každičký krok. Díky tomu budete hubnout ještě rychleji. Někteří lidé totiž jí příliš málo, protože neví, že spálili více kalorií než jich přijali. Tělo ale potřebuje určitý příjem kalorií k základnímu fungování. Hubnutí je komplexní, a je potřeba se na něj zaměřit ze všech stran. Za pár týdnů si osvojíte základní principy a půjde vám to samo.