Ztráta erekce vás může potkat i na dovolené

Představte si, že jste si usmysleli přichystat překvapení pro vaši partnerku v tom duchu, že máte zaplacený hotelový pobyt na deset dnů na Kanárských ostrovech, a máte již zajištěnou i letenku. Šetřil jste na vaši dovolenou snů celý rok a nakonec se to podařilo. I přesto, že jste byl pod tlakem a ve stresu a pracovní výkon doslova přeháněl, nakonec máte nachystané to, co vaši drahou polovičku skutečně rozzáří.

Maspalomas Gran Canaria

Jakmile dojde ke kýženému datu a oznámíte jí tuto novinu, ona bude nesmírně šťastná a bude se na vaše společné chvíle v exotické destinaci tak těšit, že nebude moci ani vzrušením usnout. A na čem se vy dva shodnete, je nejen užívání si Atlantického oceánu na písečné pláži v Maspalomas, ale i vášnivé milování v bazénku pronajatého penzionu, anebo v měkké posteli, ze které, pokud chcete, nemusíte třeba dva dny vůbec vylézt.

Malujete si tyto úžasné představy až do dne, kdy se přiblíží odlet letadlem, https://www.flying-revue.cz/letadlem-a-lodi-svetem a po příletu a ubytování nedaleko od hladiny moře se vám přihodí něco neočekávaného – namísto vášnivého sexu jen povislý penis – a nic. Erekce se vytratila.

chodidlo v posteli

V této chvíli ale zůstaňte bdělý a nepodléhejte reklamám na rychlé řešení toho, co jste sám zanedbal. Zapomeňte na Viagru volný prodej a raději se zamyslete nad tím proč k tomu došlo. Do jisté míry za to může stres, vaše přepracování, protože jste to přehnal a zapomínal na odpočinek, vydatný spánek a také na životosprávu. Pokud se v práci odbýváte jen rohlíky se salámem a zapíjíte je kolovými nápoji, a denně vypijete pět až sedm šálků kávy, abyste udržel bdělost i dlouho do noci, nedivte se, že se produkce testosteronu téměř zastaví.

Začněte se tedy zdravě stravovat, vyměňte fastfood za luštěninové pomazánky a celozrnný chléb, dopřejte si více zeleniny a kvalitní rostlinné oleje a zatočte se stresem i s pomocí adaptogenních bylinek, kam patří Ženšen, Rozchodnice růžová, Maca peruánská či Kotvičník zemní.