Zuby jako z reklamy

Kolik znáte lidí, kteří nemají žádný zubní kaz? Nejspíš jich moc nebude. Není se čemu divit, protože podle výzkumů jsou na tom zuby většiny obyvatel ČR poměrně špatně. Špatné čištění zubů co se týče délky i pečlivosti má vliv na vznik plaku, který způsobuje zubní kazy. Zubní kazy vznikají nejčastěji mezi zuby, protože právě tady si většina lidí zuby příliš nečistí. To že lidé nepoužívají zubní nic či mezizubní kartáčky je bohužel fakt, který se jen tak nezmění, přitom je to zásadní věc v péči o zuby.

bílé zuby

Je potřeba si zuby čistit ráno a večer za pomoc vhodného zubného kartáčku. Kartáček a další pomůcky pro čištění zubů vám doporučí zubní hygienistka. Zubní hygienu byste měli navštěvovat jednou za půl roku. Při bezbolestném zákroku vám vyčistí zuby profesionálně, a nezbude na nich nic co by zubům mohlo ublížit. Zároveň vás naučí zubní kartáčky správně používat.,

bělení zubů

Dentální hygiena Praha https://clinicplus.cz/service/dentalni-hygiena/ má zatím otevřené dveře pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že v péči o svoje zuby udělali opravdu maximum. Bolavé a nemocné zuby je těžší uzdravit, a leckdy je kaz natolik rozsáhlý, že záchrana zubu už není možná. Tomu lze předejít, pokud se o zuby budete opravdu starat. Protože se ČR dlouhodobě potýká s nedostatkem zubařů, můžete mít problém sehnat někoho, kdo vám zuby opraví. V Clinic+ najdete nejen dentální hygienu ale i zubní lékaře, kteří mají ještě volná místa. Může si zvolit jednu ze tří poboček, a objednat se můžete pomocí online formuláře. S objednáním neotálejte, protože lidí, kteří zubaře nemají, je stále víc než dost. Jakmile budete mít zdravé zuby, máte otevřené dveře třeba na bělení zubů. Kdo chce mít skutečně široký a zářivý úsměv, ten by se o ně měl starat dvojnásob. Nebojte se usmívat a nechte si dát zuby do pořádku. I vy můžete mít krásný úsměv bez laku, pigmentových skvrn a kazů.