Dovolená doma

  

Máte rádi dovolenou? Já popravdě moc ne, protože se přiznám, že na dovolenou jsem nikdy moc nebyla. Vždycky říkám, že ji kdybych měla miliony, tak nikam nepojedu, protože já si dělám dovolenou před domem. Máme větší dům, velkou zahradu. Takže moje domácí dovolená vypadá následovně. Lehnu si doma k bazénu nebo do bazénu na lehátko. To miluju ze všeho nejvíc. To je ta moje nejkrásnější dovolená, kterou mám a kterou si dělám doma každé léto. Sice si o mě myslíte, že jsem asi blázen, ale nejsem. Já prostě nějaké to cestování zdlouhavé prostě ráda nemám. Mám ráda svůj relax, mám ráda svoji pohodu a nepotřebuji nikam moc jezdit.

Krajina

Určitě lidí na světě je více, kteří také dovolenou až tak nemusí jako já. Prostě si udělají stejnou dovolenou jako já před domem. Kdo má dům i zahradu, tak si můžete mnohem víc užívat, udělat party, ale ti, co bydlí na bytovce, tak takovou možnost prostě nemají. Proto kdo má dům i zahradu, tak si zkuste udělat pěknou dovolenou před domem jako já. Alespoň to vyzkoušejte a myslete si, že jste někde na dovolené, protože když si to budete myslet, tak uvidíte, že mi dáte za pravdu, že jste si to naprosto užily. Takže určitě neváhejte, protože za to ušetříte peníze, i Váš drahocenný čas.

Ušetřené peníze

Můžete si našetřit peníze na něco lepšího nebo na cokoliv jiného co budete chtít, takže se nebojte takové dovolené, protože z ní ještě mnohem víc ušetříte. A kdo chce cestovat, tak Vám v tom nic nebrání, prostě sedněte na letadlo a klidně někam odleťte. Já Vám dávám jen svoji radu, jak vyzkoušet trochu jinou dovolenou, ale chápu, že někteří z Vás prostě chtějí ze svého domu vypustit hlavu a jet jinam. Záleží jen a jen na Vás. Nebraňte se ale ničemu. Můj experiment na domácí dovolenou stojí za to, proto to zkuste a jsem zvědavá co si o tom budete myslet, protože domácí dovolená má svoje velké výhody, které je potřeba vyzkoušet.