Kde investovat?


Investice jsou termín, který je v posledních letech hodně propíraný. Politici nám také radí, abychom investovali, jenže celá řada lidí prostě nemá kam a jsou rádi když vyjdou s výplatou. Na druhé straně jsou ale podnikatelé nebo jedinci, kteří třeba zdědili nějaké peníze, kteří nějaké prostředky k investicím mají. Pokud patříte mezi ně a pokud nevíte kam s penězi, využijte možnost koupit nemovitost v Chorvatsku. Proč investovat právě tady?

chorvatsko moře

Chorvatsko je oblíbená dovolenková destinace pro tisíce Čechů už desítky let. I když máme na výběr, stále se řada lidí vrací právě sem, protože jde o místo, které je v dojezdové vzdálenosti autem. Je jednoduché se sem dostat, a toho řada lidí využívá. Jezdíte sem i vy a každý rok na to stejné místo? Pořiďte si tady apartmán, který můžete využít pro soukromé účely, a nebo ještě lépe – který můžete pronajímat. Mnoho lidí totiž každý rok hledá ubytování, a vy jim ho můžete poskytnout. Investice do nemovitostí v zahraničí je lepší než investovat do bytu třeba v tuzemsku, protože za srovnatelnou cenu budete mít zahraniční nemovitost, která na ceně získá daleko rychleji a více.

peníze eura

Pasivní příjem se hodí
Pasivní příjem znamená, že si něco vybudujete a daná věc vám bude vydělávat peníze. Typické je to právě pro nemovitosti. Mnoho lidí si nakoupilo levné byty když to ještě šlo, a ty doteď pronajímají. Za celou dobu si díky tomu vydělali další peníze. Takto postupovali ti, kteří měli dostatek prostředků. Pokud máte alespoň nějaké peníze, rozhodně je investujte do nemovitosti. Svou hodnotu neztrácí, spíše naopak, a díky nám máte možnost koupit si byt u moře.
Apartmány jsou plně vybaveny, a většinou jsou rozprodané ještě před dokončením. Aktuální stav volných apartmánů k prodeji si můžete vždy ověřit na našem webu, kde si může prohlédnout i prodané a volné byty.