Proč kouřit e-cigarety?


Běžné cigarety jsou stále nejoblíbenější mezi většinou kuřáků. Je to proto že jsou na ně prostě zvyklí. Jenže zejména mladší ročníky už chtějí něco moderního. Běžné cigarety jsou velmi silně zapáchající a dokážou v krátkém čase zabarvit od žluté až do hnědé barvy oblečení, pokožku i třeba ubrusy v hospodě. Kuřáka cigaret poznáte hned, protože většinou je cigaretami cítit, což mnoha lidem začíná vadit, a tak hledají alternativy. Jednou z nich jsou elektronické cigarety které fungují na podobném principu. Tabák se. Nich nahřívá pomocí baterie a nahřívací hlavy.

muž kouří

Každá elektronická cigareta se skládá z více mechanických částí, které se samozřejmě postupem času opotřebovávají. Jejich velkou výhodou je, že jednotlivé části se většinou dají vyměnit za nové. Jednou z nich je třeba uwell nunchaku, což je nahřívací hlava, bez které by se tekutá náplň nenahřála, a cigareta by se tak nedala použít. Elektronických cigaret je na trhu opravdu hodně, a nabízí je spousta výrobců. Cigaretu můžete koupit v mnoha rozměrech, a ty nejmenší se vm v shodě vejdou i do kapsy.

elektronická cigareta

Proč dát přednost elektronické cigaretě?
V běžných cigaretách jsou desítky škodlivin, které postupně škodí lidskému zdraví, a to nejen u aktivních kuřáků, ale i u těch pasivních. U elektronických cigaret není vliv tak velký. Dokonce celá řada vědců zastává názor, že e-cigarety jsou méně škodlivé. Část vědců si za tímto názorem stojí, protože i když jde stále o kouření, tekuté náplně neobsahují tolik škodlivin. Nejlepší je samozřejmě nekouřit vůbec, ale pokud už si má někdo vybrat, e-cigareta bude nejspíš lepší volbou.
Můžete vyzkoušet mnoho náplní, které mohou a nemusí obsahovat nikotin. Právě ten je ale důvodem proč většina kuřáků kouří. Můžete si ho tedy dopřát v méně škodlivé variantě třeba s ovocnou příchutí. Velmi oblíbený je mentol nebo třeba borůvka.